• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez ivonn37

  1. I

    brak snu w nocy u 11 miesiecznego dziecka

    Boze tak bedzie do 2 latek to oszaleje ja jeszcze od 11 miesiecy nie przespalam calej nocy dobrze ze rano chodz spi do 9.30 bo inaczej padlabym na pysk sorki za wyrazenie ale brak mi slow :(
  2. I

    brak snu w nocy u 11 miesiecznego dziecka

    nie w pokoju jet dobra temperatura i mam nawilrzacz powietrza,proszku tez nie zmienialam ani plynu do mycia dlatego to mnie przeraza jej wstawanie bo juz wyeliminowalam wszystkie przeszkody a od kilku dni nawet w dzien marudzi przy zasypianiu a wczesniej spala sama :(
  3. I

    brak snu w nocy u 11 miesiecznego dziecka

    Witam! dziewczyny pomozcie mam 11 miesieczna corke i od jakiegos czasu ma problemy ze spaniem w nocy budzi sie co pol godziny z krzykiem nic nie pomaga ani przytulanie ani noszenie bo jak ja odkladam do lozeczka to juz wstaje i placze i tak to trwa dobre pare godzin.to nie wina zabkow bo juz ma...
Wróć
Do góry