Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Boze tak bedzie do 2 latek to oszaleje ja jeszcze od 11 miesiecy nie przespalam calej nocy dobrze ze rano chodz spi do 9.30 bo inaczej padlabym na pysk sorki za wyrazenie ale brak mi slow :(
nie w pokoju jet dobra temperatura i mam nawilrzacz powietrza,proszku tez nie zmienialam ani plynu do mycia dlatego to mnie przeraza jej wstawanie bo juz wyeliminowalam wszystkie przeszkody a od kilku dni nawet w dzien marudzi przy zasypianiu a wczesniej spala sama :(
Witam! dziewczyny pomozcie mam 11 miesieczna corke i od jakiegos czasu ma problemy ze spaniem w nocy budzi sie co pol godziny z krzykiem nic nie pomaga ani przytulanie ani noszenie bo jak ja odkladam do lozeczka to juz wstaje i placze i tak to trwa dobre pare godzin.to nie wina zabkow bo juz ma...