Ja wczoraj poleciałam z wynikami do mojego lekarza prowadzącego ciążę. Powiedział, że to tylko statystyka. W USG jest wszystko dobrze. Powiedział, że USG bada Maluszka, a Pappa bada moją krew, a nie dziecka. Kazał się nie przejmować tym wynikiem. Powiedział, że wynik jest taki ze względu na wiek...