• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez JUSTYNA877

  1. J

    staraczki 2013 !

    Hej dziewczyny. Jestem tutaj nowa. Mam problem i chciałabym sie doradzic was. Wiec z mężem staramy sie o dzidziusia od grudnia w sumie ale jakos nam nie wychodzi w tym miesiacu no własnie sama nie wiem. Wiec tak miesiaczke miałam 6 07 6 była taka srednia 7 prawie sie skonczyła a 8 juz jej nie...
Wróć
Do góry