Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej dziewczyny spóźnia mi się okres 44 dni robiłam testy wszytskie negatywne. Robiłam test na HCG wynosi on <2.30 . Tydzień później potwierdziłam ten test i wyszedł <2.30. Czy ja jestem w tej ciazyy?.... Pomocy... Gdzie okres.
Hej dziewczyny mam pytanie bo od kilku dni czuje tak jakby w pochwie uczucie gorąca... Dodam że okres mi się spóźnia myslam że to ciąża ale jednak nie bo testy domowe negatywne i HCG z krwi też negatywne. Co to może być?
Mam pytanie ehh.. okres mi się spóźnia 40 dni robilam testy negatywne zrobiłam HCG wyszlo 2.30. czy ja mogę być w ciąży? Dodam wogule nie mam objawów . Tylko brak okresu.