• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Karola2804

  1. K

    Bthcg

    Tak wtorek bthcg,środa usg 🤞
  2. K

    Bthcg

    W tych samych tylko różne laboratoria.
  3. K

    Bthcg

    Nie 5+x,w poniedziałek zacznę 6tc. Owulację sama sprawdzam i jest jak w zegarku.
  4. K

    Bthcg

    Witam jestem w w końcówce 6 tg ciąży. Bthcg 17.06 -332 ;20.06-1089 :22.06-2065; 24.06-3140. Martwię się bo ten ostatni przyrost nie byl zbyt imponujący a to moja ostatnia szansa ( mam 46 lat) . Czu któraś z Was miała podobnie i zakończyło sie happy endem. Do tego nie mam żadnych objawów jak...
Wróć
Do góry