• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Kasia Maj

  1. K

    Ciąża po 40

    Witajcie,ja także zastanawiam się nad ciążą.Mam 41 lat i 17 letniego syna.Leczę się na Hashimoto,hormony mam unormowane.Jestem po 2 poronieniach kilka lat temu.Dlatego przez długi czas nie chciałam nawet słyszeć o dziecku.Teraz to pragnienie znów powróciło i zastanawiam się czy nie jest za...
Wróć
Do góry