• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Kasiunia1992

  1. Kasiunia1992

    Interpretacja wyników beta HCG

    Tak? Ja sie stresuje ze moj wzrost to ponad 40% i ze gdzie tam 66 % 😅 dzięki za odpowiedź :)
  2. Kasiunia1992

    Interpretacja wyników beta HCG

    .
  3. Kasiunia1992

    Interpretacja wyników beta HCG

    Cześć dziewczyny, jestem w drugiej ciąży. 18.10 beta wyniosła 9692 a po 48h niecałe 14tysięcy.... czy to nie za mały przyrost? Martwie sie... jutro gin , tydzień temu nic na usg nie widział....
Wróć
Do góry