• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez kattka23

  1. K

    Ciąża po 40

    Cześć, jestem tu nowa, przeczytałam sporo stron w tym temacie i postanowiłam napisać do was. Opiszę moja historie. Mam 39 lat, w grudniu kończę 40, mam 11 letnią córkę. Z ojcem córki nam nie wyszło, mimo że bardzo chcieliśmy obydwoje mieć dziecko to kiedy zaszłam w ciążę jemu dosłownie odwaliło...
Wróć
Do góry