• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez klaudia2235

  1. K

    Pytanie o zwolnienie

    No wiem o czym mówisz. Jeżeli chodzi o moją firmę jest to korporacja ogólnopolska, po prostu było by mi trochę szkoda jakby mi przedłużyli tylko do porodu gdyż związałam się ze swoją firmą. P.S. Moje miasto ma 60tys mieszkańców
  2. K

    Pytanie o zwolnienie

    Cześć, mam do Was takie pytanie. Jestem w 6 tygodniu ciąży, umowa o prace kończy mi sie 30 września i na 99% będę miała przedłużoną na czas nieokreślony. Kiedy najlepiej powiedzieć pracodawcy o tym fakcie. Czy jak powiem o ciąży po przedłużeniu umowy to mogą mi zarzucić, że to zataiłam?
Wróć
Do góry