Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Super że tak szybko wróciłaś do siebie po cc. Ja już zaczynam się bać swojej. No ale może też będzie dobrze
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
O kurczę to faktycznie się dzidzia pośpieszyla[emoji3] ha mam termin cc na 12.12 i coraz bardziej się obawiam czy wytrzymam. Wychodzi na to że połowa mamusiek urodzi w listopadzie a nie w grudniu[emoji6]
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
O kurczę to niezły poród Ale tak jak piszesz szybko się zapomina to najgorsze jak mamy już maluszka przy sobie[emoji3]
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana jak przeplywy są ok. Wszystkie pomiary w normie to najwyraźniej taka jej natura. U mnie też jest podobnie. Nie martw się ale zwolnij i odpoczywaj jak najwięcej.
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja niestety ostatnio coraz częściej. Nawet kilkanaście razy dziennie. Ech w pierwszej ciąży tak nie mialam[emoji57]
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
@blair oraz @ reniuszek nie rozumiem waszego zachowania i tym samym waszych komentarzy!!! Tak jak piszecie forum jest po to żeby się wspierać i my świetnie sobie z tym radzimy bez was i waszej pomocy. Nie wspominając już kto odszedł i wykluczył pozostałych!!! Nie rozumiem waszego nagłego...
Ja dzisiaj słabo kończę dzień. Posliznelam się na schodach i całe plecy zbite☹ na szczęście złapałam się barierki bo nie wiem jak bym poleciała. A to wszystko za sprawą moich nowych kapci które wczoraj sobie kupiłam.
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom