• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez lola15

  1. L

    Czy to może być ciaza??

    Jestem tu nowa . Piszę poniewaz może któraś z was tak miała. Od jakiegoś czasu staram się o dziecko. 2 tygodnie jak nigdy przed okresem bolał mnie dół brzucha. W dzień spodziewanej miesiączki wkoncu przyszła ale jedno dzień była bolesna później plamilam w sumie trwała jakieś 3 dni a zawsze...
Wróć
Do góry