reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ostatnio dodane przez lola2412

 1. L

  Rozstanie

  Wzajemnie
 2. L

  Rozstanie

  Na szczęście nie piszę tutaj do mopsu i nie zwracam na to uwagi ,zwłaszcza że cokolwiek nie napiszę obrócisz to przeciwko mnie .Szukasz byle argumentu do tego żeby mnie obrazić i pokazać jaka to jesteś dojrzała ,a ja młoda i głupiutka .
 3. L

  Rozstanie

  Ehhh 😒😒dlatego wielokrotnie pisałam „nie podejmuje jeszcze żadnej decyzji „ ;)
 4. L

  Rozstanie

  Skąd wiesz jaka jestem w stosunku do niego ?;) zresztą ,nie widzę potrzeby żeby kogoś obrażać ,chyba że sytuacja tego wymaga tak jak w tym przypadku .
 5. L

  Rozstanie

  Nie miałabym sumienia żeby z tym żyć .Nie powinno się nikomu zabierać życia .
 6. L

  Rozstanie

  Odmóżdżona widać jesteś od urodzenia ;)
 7. L

  Rozstanie

  Widzę za to ze masz bardzo nudne życie ,skoro tak bardzo interesuje cię mój temat ;)
 8. L

  Rozstanie

  Jeśli uważasz ze każda wpadka i każda młoda kobieta kończy na rozmnażaniu się i pobieraniu pieniążków to naprawdę powinnaś zmienić nastawienie .
 9. L

  Rozstanie

  Jesteś po prostu okropna . Nie wiesz, a się wypowiadasz.
 10. L

  Rozstanie

  Ciekawe kto będzie zarabiał na twoje dofinansowania na starość xd
 11. L

  Rozstanie

  Właśnie przez takie gbury jak ty większość kobiet rezygnuje z bycia matka i oddaje dzieci :) myślisz ze chce pobierać zasiłki i się mnożyć ?jak mnie nie znasz to się nie wypowiadaj w ten sposób bo kiedyś karma do ciebie wróci i ktoś powie o tobie co zupełnie nie zgadza się z twoim życiem .
 12. L

  Rozstanie

  Bozeee 😒😒😒 tak ,pytałam bo dopiero co znowu się ktoś czepiał ze nic z tym nie robię wiec postanowiłam zapytać na wszelki wypadek a teraz się znalazła druga strona medalu ,czyli ty ,osoba która zawsze się musi do czegoś przyczepić z tego co widzę …co mi zaszkodzi spytać ?moze jednak będzie taki...
 13. L

  Rozstanie

  Ty najwyraźniej szukasz sposobu żeby się dowartościować nieodpowiedzialnością i błędem młodej dziewczyny ;)
 14. L

  Rozstanie

  Dlatego właśnie , pisałam nieraz ze nie chce brać pieniędzy od państwa .Zawsze się znajda takie jak ty ,które dowala taki tekstem ;)
 15. L

  Rozstanie

  No i błagam xd raz pisze jedna ze samochodu nie trzeba a teraz odwalasz takimi sarkazmami .to jak biorę się za cos to tez zle weź naprawdę się już nie odzywaj .moja koleżanka widząc niektóre komentarze chwyta się za głowę xd zwłaszcza twoje .cos wymysle spokojnie .jak już wcześniej napisałam...
Do góry