U Ciebie przezierność jest mała, ja miałam 1,7 w 12 tygodniu i 4 dniu. Pappa robiłam w 11 tyg i 2 dniu, bo mój lekarz twierdzi, że lepiej jest ją robić wcześniej(bardziej wiarygodne wyniki). Na badaniu prenatalnym miałam już wynik testu. Parametry z usg wyszły prawidłowo, jednak zawyżona beta...