• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Magda1212

  1. M

    Kiedy robić betę?

    Spadek temperatury mi mówił, że nie ma opcji na ciąże, ale człowiek jak się uczepi czegoś to tak potem się kończy. Dostałam @ :( nigdy mi się tak dziwnie nie zaczynał
  2. M

    Kiedy robić betę?

    Zrobiłam, mam nadzieje, że organizm nie płata mi okrutnego figla.
  3. M

    Kiedy robić betę?

    Dziś jest 29 dc :)
  4. M

    Kiedy robić betę?

    Cześć, jestem tu nowa, o dziecko staramy się już bardzo długo, staram się nie wkręcać sobie objawów, ale jak ktoś mi powie jak tego nie robić to zastosuje do sedna: Dziś jest 29dc, cykle mam 27-32 dniowe. Od tygodnia mam przerażający PMS(chyba nigdy aż takiego nerwa nie miałam), od pon czuję...
Wróć
Do góry