• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez magdlena

  1. M

    Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

    Hej dziewczyny, ja tu po raz pierwszy.. :) jestem po dwóch poronieniach (10 i 6 tydzień), w ost.sobotę na teście pojawiły mi się znowu magiczne 2 kreseczki. Jestem w 5tc, sam początek, beta w pon wynosiła 113, dziś 397, czy przyrost jest na pewno ok? Strasznie się martwię, jestem juz po dwóch...
Wróć
Do góry