Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
co jest nie tak ?? jeśli można zapytać ? Wow Twoj chce iśc ? tak sam ? dobrowolnie ? MOj to taki ciezki temat, że masakra... zapiera sie nogami i rękami.. bo mieliśmy już kiedyś maleństwo 5 lat temu.. jednak w 6tc już go nie było :(
ja też czekam i tak mówie.. jak ma przyjść to niech już jest bo oszaleć można.. niestety już brzuch mnie pobolewa wiec z pewnością będzie :( :( na samą myśl juz sie denerwuje @@@@@@@@@@@:(