Wczoraj (9tyg 4dni) na usg wyszedl u mnie krwiak, objawow zadnych, bez krwawienia... ale lekarka zalecila tylko aby się oszczedzac, nie dzwigac, ze to nic powaznego... a Duphaston i tak biorę 2 razy dziennie od poczatku ciąży. Mimo wszystko wzielam wolne w pracy do konca tygodnia bo zmeczenie...