reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Ostatnio dodane przez malenkamisia

  1. M

    przydatne i ciekawe linki

    fajny i ciekawy artykul;-)ja tez znam troszke inny ale dosyc ciekawy Pierwszy rok dziecka miesiąc po miesiącu
  2. M

    jestem tu nowa ale mam nadzieje ze szybko sie tu zaklimatyzuje;-)ja tez mam podobne artykuly...

    jestem tu nowa ale mam nadzieje ze szybko sie tu zaklimatyzuje;-)ja tez mam podobne artykuly chetnych zapraszam Pierwszy rok dziecka miesiąc po miesiącu
Do góry