Dokładnie nie ma co ryzykować, bo u mnie w rodzinie była taka sytuacja, że dziecko niby zdolne. Pięknie sobie radziło w przedszkolu, zerówce, więc poszło rok wcześniej po pierwszej klasy i co? Zaczęło moczyć się w nocy. Dlatego polecam panią Senderowską ona pomogła kuzynom w ty6m problemie. A i...