• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez MamaBlogguje

  1. MamaBlogguje

    W staniku czy bez?

    Ja pod koniec ciąży oraz w trakcie gdy karmiłam musiałam nosić stanik bo dosłownie lało się. A to, że piersi urosły naprawdę sporo to był kolejny czynnik. Także bez stanika ani rusz.
Wróć
Do góry