Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
czesc dziewczyny czy ktoras miala wysypke w ciazy czerwone plamy boli piecze i puchnie. bylam juz dwa razy u lekarza jedna dala mi clemastine a rodzinny powiedzial ze w ciazy nie wolno i kazala mi kupic puder mentolowy
Cześć dziewczyny. Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie u polożnej w sumie nic sie nie dowiedziałam wysłała mnie na badanie krwi. zarejestrowałam się na echo na sprawdzenie którt tydz. wszystko mnie przerarza
witam dziewczęta po długiej nieobecności:)) większość mnie pewnie nie pamięta!! chcialam się pochwalić że test wyszedł pozytywnie po pół rocznym staraniu i już we wtorek idziemy do położnej:)) czy możecie mi powiedzieć jak pierwsza wizyta będzie wyglądać????:-)
Ayni co do knajp to nie wiem bo nie bywamy tam ale żeczywiście osterhout pod wzgledem tego ze wszystko w jednym miejscu jest bardzo fajne a na tego kebaba koło rynku z chęcią pójde
Ayni: przepraszam rzeczywiście nie doczytałam taka jakaś rozkojarzona chodze ostatnio
Anetko: ja jak narazie byłam nawęgrzech tylko raz i zgodze się z Tobą bardzo piękny kraj. a co do kuchni to rzeczywiście czasami mi gotuje i co niekture ichnie przysmaki mi smakują
moje drogie!! nie mam pojęcia co wiąrze węgrów z kukurydząheh za to odkryłam dużą ilość paptyki, śmietany i różnego rodzaju kasz moja niunia je to bez przerwy:)))
oczywiście, że odp na wasze pytania. Mój partner jest węgrem:)))) co do kwasu foliowego to jeszcze nie kupiłam:((( wiem że to nie madre z mojej strony:((ale obiecuje że to naprawie:((( staramy się o dzidziusia od 2 miesięcy narazie bez rezultatów ale jestem cierpliwa:)))
Staram się iść za radą i się nie przejmować:)(ale to chyba nie możliwe) Planowanie ciąży, ciąża i bycie mamą to dla mnie jest teraz temat tabu. A zwłaszcza, że dzieje się to tu w holandii. Staram się do tego przygotować jak najlepiej potrafie:)))
Dzień dobry!!! Widze, że wzbudziłam wielką dyskusje na temat nauki języka!!! Wiem, że jego znajomość bardzo ułatwi mi życie i naprawde zamierzam się go uczyć!!! Dołączyłam do tego forum z tego względu bo chce się naprawde przygotować do zostania mamą. Chcem wiedzieć co i jak się tu odbywa od...
Wiatraczku ,tak jestem ubezpieczona!!!! Nigdy nie byłam tu u lekarz bo zwyczajnie tego nie potrzebowałam. wiem że to wydaje się śmieszne, że nie mówie po holendersku ale jakoś do tej pory mi to nie przeszkadzało:) Może nie zdecydowałabym się na zajście w ciąże tutaj i tu ją prowadzić ale mój...