Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej,po cichu liczę, że też w listopadzie zostanę mamą :) jeszcze nie byłam u lekarza, bo okres spóźnia mi się dopiero 2 dni. Nic by pewnie nie było widać. Testy zrobiłam dwa i na obu słaba kreska.. załączam zdjęcie :) Myślicie, że pozytywny?
Witam wszystkich :) Jestem aktualnie w 6 tyg ciąży, chciałabym wkleić tutaj i Was też do tego zachęcam , pierwsze zdjęcie mojego Maleństwa. Zdjęcie z 5 tyg+5 dni