• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Moniulllllka86

  1. M

    Trzecie dziecko?

    A czy ktoras z mam ma godnego polecenia ginekologa ktory podejdzie powaznie do tematu i wszystko dokladnie wyjasni i wyslucha. Poszukuje ma terenie warszawy. Pozdrawiam
  2. M

    Trzecie dziecko?

    Zadnych powaznych problemow nie mam. Jedynie co sie dzialo to pobolewalo mnie naciecie po pierwszej cesarce. Jak bylam po drugiej cesarce zadnych nie mam bolow naciecia ani nawet kucia czy czego kolwiek. Ale mnie tez lekarz nastraszyl ktory po wspomnieniu ze chce miec 3 dziecko stwierdzil ze...
  3. M

    Trzecie dziecko?

    Witam Drogie Mamusie Chcialam sie was poradzic. Jakis czas temu moj maz poruszyl temat 3 dziecka. Ja niestety nie chcialam slyszec tematu poniewaz jestem po 2 cc, i mam przykre doswiadczenia z obu porodow oraz jak bylam u lekarza to mnie pozadnie nastraszyl. Ponownie z mezem wrocilismy do tematu...
Wróć
Do góry