Ostatnio wypadało że miał by być zabieg w piątek najlepiej, najpóźniej w sobotę, w piątek lekarz nie mógł to wyznaczył na sobotę.. mógłby do kogoś innego skierować, w sobotę i tak inna pani doktor była, a przy pierwszym podejściu byliśmy oboje przeziębieni, znaczy rozchorowaliśmy się dosłownie...