• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Olka1986

  1. Olka1986

    Acard

    Witam ja również biorę acard jest to moja trzecia ciąża pierwsza ok druga z nadciśnieniem tętniczym w ciąży teraz trzecia rzekomo acard ma spowodować ze nie będzie nadciśnienia które było ewidentnie indukowane ciąża bo gdy urodziłam ciśnienie się unormowało🙂7 tydzień ciąży jestem tylko ciekawa...
Wróć
Do góry