powiedz mi jescze mialam umowe od 2,11,09-31,12,11 i przdluzyl mi do dnia porodu tylko tyle ze ja mialam umowe na 1/2 etatu i niewiem czy mi sie nalezy a wychowawczy pewnie niebedzie mi sie nalezal bo niemam umowy od poniedzialku bede wszystko zalatwiac jak malemu sie poprawi pozdrawiam i dzieki...