• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Reid&Kiti

  1. Reid&Kiti

    Cesarka

    Witam! Drogie, szanowne, kochane kangurkowe Mamy:), czuje, ze poza konstruktywnymi pytaniami, radami, odpowiedziami czesto wkrada sie w Wasze rozmowy-dyskusje-rozwazania niepotrzebny element jak to nazywam u mojej Pani - AUTOWKRECANIA, czytaj: zamartwiania sie na sile, tak na prawde bez...
  2. Reid&Kiti

    Będę tatą!

    Witam Was Wszytkich:) Melduje sie Reid, jako przyszly tata - jestem/smy w 9 tC i jest to powod mojej radosci:), ktora sie z Wami dziele.
  3. Reid&Kiti

    Humory przyszlej mamy - jak pomóc? jak przetrzymać?

    Witam!!! celowo pozwolilem sobie na cytat calosci Twojego posta-pytania!!! Przeczytalem do kilka razy i przecieralem oczy - to jakbym ja pisal!:) Musze Cie uspokoic, moja Piekna Pani jest w 9 TC i ma identyczne "objawy", a raczej amplitudy nastrojow! No moze juz minal czas, kiedy mowila, ze...
Wróć
Do góry