Witam!
Drogie, szanowne, kochane kangurkowe Mamy:),
czuje, ze poza konstruktywnymi pytaniami, radami, odpowiedziami czesto wkrada sie w Wasze rozmowy-dyskusje-rozwazania niepotrzebny element jak to nazywam u mojej Pani - AUTOWKRECANIA, czytaj: zamartwiania sie na sile, tak na prawde bez...