• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez reniaru2021

  1. R

    Interpretacja wyników beta HCG

    Trochę nie rozumiem dlaczego trzeba liczyć ciąże od daty ostatniej misiaczki jeśli wtedy napewno nie byłam w ciąży ponieważ miałam okres.To już się stało po okresie(czyli kiedy była owulacja i to napewno pamietam) Będę wdzięczna jeśli wytłumaczysz:)
  2. R

    Interpretacja wyników beta HCG

    Miałam ostatni okres 22.12.2020.Owulacja była 4.01.2021-5.01.2021 i wtedy właśnie miałam dni płodne,dlatego wyliczyłam sobie,że to prawie 3 tygodnie.Zrobiłam tez test elektorniczny który pokazał wynik dodatni i ze mam 2 lub 3 tydzień ciąży:)
  3. R

    Interpretacja wyników beta HCG

    Myśle ze 3,ale wolałam się upewnić:) dziękuje za odpowiedz
  4. R

    Interpretacja wyników beta HCG

    Witam.Beta HCG 665,4 jaki to tydzień? Ktoś pomoże odczytać?Dziękuje:)
Wróć
Do góry