• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez rucia86

  1. rucia86

    Staraczki Weteranki...

    Witam Jestem nowa :-) chciałam się przywitać :-) nazywam się Anka/Ania. Również się staram o dzidziusia, i mam cichą nadzieję, że jestem już w upragnionej ciąży. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie. Rucia
  2. rucia86

    Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

    Witam Jestem tutaj po raz pierwszy :-) Chciałam się przywitać. Nazywam się Anka/Ania jak kto woli, jestem Mamą 7 letniej Kingi i mam nadzieję, że już niedługo znowu pojawi się dzidzia na świecie. W wolnym czasie postaram się przejrzeć chociaż część forum, bo Ufff trochę tego tutaj jest...
Wróć
Do góry