Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
A jak tam stres przed porodem ? bo ja nie mogę o tym myśleć bo inaczej mam jakaś delirkę na samą mysl... To będzie mój pierwszy poród myślę o naturalnym ale zobaczymy jak będzie .
Dziś zostało potwierdzone , że bedzie Chłopiec . Macie już dziewczyny jakieś rzeczy ??? dla maluszka?? Kupujecie już coś ? bo ja jeszcze nic nie mam . Mam jakiś lęk aby nic złego się nie wydarzyło....
Jestem Magda , mam 26 lat ! i mieszkam w Katowicach . Stres dziewczyny był dziś ogromna ! serce myślałam , że mi wyskoczy przed badaniem !:)
Ale na szczęście wszystko w porządku