Czesc dziewczyny !przychodze do was z moim problemem i prosze o rade,wsparcie albo już sama niewiem o co !w styczniu miałam badanie ,cytologię i na hpv ,niestety hpv wyszedł pozytywny 16 albo 18 ,niejasno jest to dla mnie napisane (mieszkam w Niemczech )i cytologia gr 2 ,dostałam deflagyn i...