Witam, nie chce zle wrozyc ale 3 lata temu mialam tak samo. W polowie cyklu dostawalam boli takich jak przy okresie. Po usg wykazalo, ze na obu jajnikach mam cysty. To one powodowaly te bole. Dodam tylko, ze lekarz uparcie twierdzil, ze pewnie jestem w ciazy dopoki nie zrobilam u niego testu...