Hej! Jestem tu nowa, być może już, gdzieś się ten temat przewinął, ale nie odnotowałam. Możecie podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami dotyczącymi starań po łyżeczkowaniu? Miałam polipa szyjki macicy, miałam mieć go ukręcanego i łyżeczkowane to miejsce. Na wypisie ze szpitala mam napisane...