ja dopiero w sumie 15 tydzień, i narazie to takie uczucie jak na okres, tylko z jednej strony- podobno to więzadła, niby nie jest to bol a takie to drażniące.
A jeśli chodzi o ruchy to mogę jedynie powiedzieć o siostrze, która też teraz jest w ciazy z łożyskiem na przedniej scianie to pierwsze...