• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez sylwiaks94

  1. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    ja dopiero w sumie 15 tydzień, i narazie to takie uczucie jak na okres, tylko z jednej strony- podobno to więzadła, niby nie jest to bol a takie to drażniące. A jeśli chodzi o ruchy to mogę jedynie powiedzieć o siostrze, która też teraz jest w ciazy z łożyskiem na przedniej scianie to pierwsze...
  2. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    podobno za 6 tygodni dopiero badania a jak wyjdzie rumien lub pojawi się jakaś inna niepokojącą dolegliwości to odrazu do lekarza iść
  3. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    zaswedziala mnie ręką w pracy, na szczęście w widocznym miejscu, koło łokcia i zobaczyłam że coś czarnego siedzi mam nadzieje, ze nic z tego nie wyjdzie ✊️
  4. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    chętna 😉
  5. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    czy, któraś z Was miala kleszcza w ciąży? Właśnie wróciłam z przychodni bo chyba w drodze do pracy gdzieś zleciał na mnie i zdążył się lekko wbić ale i tak jakoś się obawiam.. w przychodni kazali poczekać z 5 dni i jak coś się będzie działo to do ginekologa po antybiotyk
  6. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    w takim razie ja też poprosiłabym o dodanie 😉
  7. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    Cześć dziewczyny, początkowo miałam być 31 marzec, później 3 kwietnia ale jednak znowu 21 marzec 😂 czy mogę jeszcze tu wrócić? Widzę, że zakładacie wątek prywatny, więc może jest już za późno? Pozdrawiam 😉
  8. sylwiaks94

    Kwietniowe mamy 2023

    Hej dziewczyny, zastanaiwalyscie sie juz nad badaniami prenatalnymi ? Robić, nie robić? Jestem w totalnej kropce. Im więcej myślę tym bardziej nie wiem dlatego chętnie poczytam jakie jest Wasze zdanie na ten temat 😉
  9. sylwiaks94

    Kwietniowe mamy 2023

    W marcu mialam normalnie okres i dwa dni później znowu pojawiło się plamienie lekkie, coś mnie tknęło i zrobiłam test ciazowy i wyszedl pozytywny, nie wiem czemu skoro chwile wcześniej był okres i po paru dniach poszłam do ginekologa, który uznał ze mam dwa torbiele duże, zapytałam Ci z testem...
  10. sylwiaks94

    Kwietniowe mamy 2023

    W moim przypadku po laparoskopii 3 miesiące, to wszystko było 28 marca tego roku więc dosyć niedawno a teraz jestem w 7 tygodniu 😉
  11. sylwiaks94

    Kwietniowe mamy 2023

    Kochana trzymam kciuki, żeby nie było tak jak podejrzewa lekarz! 🤗 sama jestem po ciąży pozamacicznej, chociaż U mnie trzeba było niestety usunąć jajowód 🥲 trzymaj się i bądź dobrej myśl❤️
  12. sylwiaks94

    Kwietniowe mamy 2023

    Hej dziewczyny! 😉 miałam być marcową ale wychodzi początek kwietnia jednak 😀 jak narazie 6+6 i wszystko jest okej jak narazie 😉 pozdrawiam Wa wszystkie! ❤️
  13. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    Hej dziewczyny ❤ życzę wszystkim miłego dnia! 😉 a przy okazji chciałabym się pochwalić bo mialam wczoraj pierwsze usg, iii co prawda jest tylko ale i aż pęcherzyk z ciałkiem żółtym a za 2 tygodnie powinno zacząć bić serduszko 🙉 u mnie 5+5 na tę chwile 😉 ale to są emocje nie do opisania 🙉
  14. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    Dziewczyny, czy któraś z Was przyjmuje choline ? 😉
  15. sylwiaks94

    Marcowe mamy 2023

    Mam nadzieję, że będzie tak jak czytałaś! 😉 i trzymam kciuki! 😉
Wróć
Do góry