• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Szarwaska

  1. S

    Karmienie piersią

    Witam Używaj wkładek laktacyjnych i będzie dobrze a jak będziesz mieć problemy to jest super maść lanolina
  2. S

    Karmienie piersią

  3. S

    dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

    U mnie po pierwszej ciąży zostało 10 i teraz po drugiej też miałam 10 więcej. Ale teraz schudłam już 2 kg:)
  4. S

    Ból głowy

    Jak byłam w ciąży do lekarz pozwolił mi używać Apap o ile było to konieczne. Radzę tak jak wszyscy iść do lekarza.
Wróć
Do góry