reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ostatnio dodane przez TakaSobieJa1987

 1. TakaSobieJa1987

  Nie potrafię sobie poradzić :(

  Nie zgodzę się z Tobą. Na początku myślałam o niani dla dzieciaków, ale i moja mamą stwierdziła, że to jest bez sensu, teściowa również. Przecież to tylko weekend. Tak do końca nie znasz całej sytuacji, jak to wszystko wygląda.
 2. TakaSobieJa1987

  Nie potrafię sobie poradzić :(

  Pierwsza sprawa niestety już zrezygnowałam. Zanim podjęłam decyzję, że szukać pracy. Usłyszałam, że no pewnie idź do pracy, odpoczniesz itd. Od początku nie robili problemu, a teraz juz chętnych brak. Mogli od początku powiedzieć, że nie da rady. A tak to kiepsko wygląda
 3. TakaSobieJa1987

  Nie potrafię sobie poradzić :(

  Tak odmówiły. Usłyszałam od nich, że całkowicie rezygnują, nie ważne czy zdrowi czy chorzy. Że ja powinnam być z nimi cały czas, bo taka jest moja rola. Teraz to już za późno, bo rezygnacja złożona. W końcu mają spokój od dzieci. Tylko zastawiamnie jedno, jak można mieć dość wnuków.
 4. TakaSobieJa1987

  Nie potrafię sobie poradzić :(

  W piątek/sobotę mama moja przyjezdzala do mnie, siedziała 2/3 godziny i wracala do domu. Później 1-2 siedziała teściowa
 5. TakaSobieJa1987

  Nie potrafię sobie poradzić :(

  Teściowa jest cały czas w domu, jest na wcześniejszej emeryturze od 5 lat..
 6. TakaSobieJa1987

  Nie potrafię sobie poradzić :(

  Przeglądalam oferty, jak na pół etatu to albo z orzeczeniem, albo studenci itp . W handlu nie tak łatwo :(
 7. TakaSobieJa1987

  Nie potrafię sobie poradzić :(

  Jestem mamą dwóch chłopców. Po 5 latach siedzenia w domu, bycia kurą domową wyszłam w końcu z domu :) praca na pół etatu, ale weekendowa :) bardzo Mi to odpowiadało :) cała rodzina mówiła mi super, oderwiesz się trochę od monotoni, wyjdziesz do ludzi, zajmiemy się dziećmi. Pełna optymizmu...
 8. TakaSobieJa1987

  Czy mogę być w ciąży?

  Myślę, że powinnaś zrobić betę
 9. TakaSobieJa1987

  Spadek masy ciała u dwulatka

  Na pewno nie zaszkodzi. A ile dziecko ma? O ile waży?
 10. TakaSobieJa1987

  Spadek masy ciała u dwulatka

  Nie zawsze wykryje. Mi się udało za pierwszym razem, ale jeżeli masz jakieś obawy możesz podać pyrantelum jest ez recepty.
 11. TakaSobieJa1987

  Potrzebuję porady.

  Rozmawiałam dzisiaj z lekarzem rodzinnym, stwierdził że jedną z przyczyn astmy wczesnodziecięcej są pasożyty. Więc badania będziemy robili w tym kierunku.
 12. TakaSobieJa1987

  Spadek masy ciała u dwulatka

  Zrobiłam badanie kału, wyszło za pierwszym razem. Jaja glisty ludzkiej. Lekarz Mi zasugerował, żeby zrobić. W momencie nie chciał jeść nic, dosłownie nic. Dostał tabletki, które mi podawalam zgniecione po 5 dniach w kale była glista gdzieś na oko 20-30cm.
 13. TakaSobieJa1987

  Spadek masy ciała u dwulatka

  Badanie w kierunku pasożytów polecam. Syn na podobnie i była glista ludzka.
 14. TakaSobieJa1987

  Potrzebuję porady.

  Witam. Syn ma obecnie 14 msc, w przeciągu 3 miesięcy zachorował na zapalenie płuc. Dzisiaj wyszliśmy z oddziału, lekarz poradził, żeby dziecko było pod opieką alergologa, ponieważ w trakcie zapalenie płuc ma przykurcz oskrzeli i być może dziecko ma astmę wczesnodziecięcą. Czy taka astma jest...
 15. TakaSobieJa1987

  Ratujcie, bo oszaleje.

  Ale jak braviszja nie ma, bo jest w przedszkolu to bawi się swoimi
Do góry