)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Ratujcie, bo oszaleje.

AnettGrab

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
2 Styczeń 2019
Postów
115
Miasto
Toruń
Rozwiązania
0
Jak beda starsze to na pewno jakies planszówki, to chyba taki czas, że zabawka brata wydaje się być atrakcyjniejsza
 
reklama
Dołączył(a)
2 Maj 2019
Postów
1
Rozwiązania
0
Tu nie chodzi o kwestię zabawek, tu chodzi o psychikę dziecka i to, że czuje się zazdrosne i zagrożone ze strony młodszego brata. Do tej pory chłopczyk był w centrum uwagi i skupiał wokół siebie całą miłość rodziców, teraz musi się nią dzielić z młodszym bratem. Dziecko nie może tego zrozumieć i traktuje brata jako wroga, swoim zachowaniem stara się również zwrócić na siebie uwagę. Z synkiem należy to przerobić psychologicznie a nie kupować inne zabawki.
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry