reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dziecko się wszystkiego boi

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Mam problem i to duży problem. Wybraliśmy się z córką do siostry na weekend. Muszę dodać że siostra ma czwórkę dzieci wiek od 1 do 8 lat my mamy Naszą jedynaczke w lipcu 3 latka. Siostra nie pozwala dzieciom na wszytsko wcale się nie dziwię przy takiej gromadzie trzeva mieć jakieś zasady żeby na głowę nie weszły. Po powrocie córka się zamknęła w sobie strasznie. Kąpać się nie chce mówi że się boi, bawić się nie chce też mówi że się boi. Cały dzień z resztą mówi że się boi wszystkiego! Cały dzień potrafi siedzieć na łóżku bawić się z misiami mówić do nich. Mówimy jej ze nie ma się czego bać przytulamy itp ale nic nie pomaga :( nic się tam nie wydarzyło, ciągle byliśmy przy niej. Myślę że sposób wychowania siostry przestraszył córeczkę czy coś w tym rodzaju. Jedynaczka jednak ma na więcej pozwalane. Przebierać też się nie chce, śpi w tym w czym chodziła w dzień bo histeria od razu. Nie zmuszamy jej do niczego bo od razu dostaje bezdechu :-( nie wiem co myśleć. Co to może być? Pomocy

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Po powrocie od cioci dziecko się wszystkiego boi Potrzebuję porady 0
A Po powrocie od cioci dziecko się wszystkiego boi BB psychodietetyczka radzi mamom 18
aniaslu Kiedy starania o dziecko wydają się bezskuteczne. Temat tygodnia 0
K Bezskuteczne staranie się o dziecko Potrzebuję porady 18
aniaslu Horror w żłobku. Skrzywdzone maluchy i rodzice. Czy da się ochronić dziecko? Pytanie tygodnia 98
K Czy moje dziecko urodzi się zdrowe? Potrzebuję porady 14
J Dziecko się nie rozwija Potrzebuję porady 46
aniaslu Czy dziecko da się nauczyć spać? Czy trening snu ma sens? Temat tygodnia 31
Michalina1993 PCOS - objawy i staranie się o dziecko. Potrzebuję porady 11
L Cukrzyca - starające się o dziecko Staramy się 2
A Moje dziecko nie potrafi się samo bawić!!! Potrzebuję porady 7
M Moje dziecko od 1,5 godziny nie przestaje sie ruszac w brzuszku? Boje sie ze cos się dzieje Potrzebuję porady 2
P Staramy się o dziecko już tyle czasu Staramy się 16
olgatu 8 miesięczne dziecko budzi się po 40 minutach od zaśnięcia (sen nocny). Pomocy!!:( Potrzebuję porady 8
Lilianne91 Czy jest jeszcze nadzieja? Potrzebuję porady 11
Martxx1 W jakim wieku ślub w jakim wieku dziecko? Pochwalić się:) Potrzebuję porady 23
mimbulonia Czym się kierować w wyborze butelki dla dziecka? Potrzebuję porady 6
A Jak nauczyc dziecko zalatwiac się na nocnik? Ciąża, poród, połóg 15
E Dziecko pręży się w foteliku samochodowym Potrzebuję porady 2
D Dziecko w drodze. Czy wyprowadzić się od rodziców? Potrzebuję porady 40
K Dziecko uspokaja się tylko przy mamie Spanie 5
A Czy dziecko może sie nie najadać mm Hipp HA??? Żywienie 2
doris91 Czy w trakcie przeziębienia można starać się o dziecko ? Potrzebuję porady 4
cleopatra1 dziecko prawie 2 lata rozbiera się samo Potrzebuję porady 1
aniaslu Czy twoje dziecko nadaje się do talent show? Pytanie tygodnia 19
H Boję się, że drugie dziecko nie będzie aż tak bardzo przeze mnie kochane. Zwierzenia 1
Andzia_26 Moje dziecko nie umie się samo czymś zająć. Czy to moja wina? Trzylatki 9
M Czy moje dziecko nie rozwija się zbyt wolno? Niemowlaki 10
micek76 Ile powinno się karmić dziecko? Karmienie piersią 9
Pysia29d Dziecko które się nie smieje Roczniaki i dwulatki 9
D Do mam, którym udało się przekonać dziecko do butli Karmienie piersią 7
Ania_789 Chwalę się - czyli MOJE DZIECKO JUŻ POTRAFI :-) Dzieci urodzone w grudniu 2012 65
xXxIzuLQaxXx Czy moje dziecko prawidłowo się rozwija? Porady - rozwój i zdrowie dzieci 1
agnieszkaala dziecko bojące się płaczu i krzyku, a przedszkole Trzylatki 2
K po raz drugi Dziecko ułożyło się miednicowo- Pech czy coś ze mną nie tak ?? Ciąża, poród, połóg 10
ivette73 Trzęsące się dziecko po przebudzeniu Porady - rozwój i zdrowie dzieci 0
Madzia-80 Mąż zachowuje się jak dziecko- brak pomocy z jego strony Relacje rodzinne 6
M Gdy dziecko boi się dentysty? Zdrowe dziecko 21
samotronka87 5 miesieczne dziecko budzi się co godzinę w nocy Spanie 66
M co zrobić by dziecko nie odkrywało się w nocy? Roczniaki i dwulatki 33
doveinred Czy ma ktos moze- Każde dziecko może nauczyć się reguł Wychowanie 2
K Zobacz co się dzieje gdy dziecko nie jest zapięte w foteliku Roczniaki i dwulatki 14
dziuba127 Dziecko to taki ktoś, na kogo ciągle patrzy się z góry Początek szkoły 4
dziuba127 Dziecko to taki ktoś, na kogo ciągle patrzy się z góry Roczniaki i dwulatki 0
nikita33 Moje dziecko nie mieści się w wózku... Roczniaki i dwulatki 13
klaaaudys Zabkowanie u niemowlat. Potrzebuję porady 5
N Ciężki wybór, potrzebuje porady. Ciąża, poród, połóg 15
N Zapomniał jak ssać? Potrzebuję porady 2
Marta5215 Płaczące i nieznośne dziecko Potrzebuję porady 36
D Mam dziecko, intuicję albo paranoje Styczniowe mamy 2020 10