• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez tuniaawf

  1. T

    Zdrowie i uroda lipcowych mam :)

    Dziewczyny czy macie jakiś dobry patent by przetrwać kilkugodzinny (5h) lot samolotem...wyjeżdzam w piątek i trochę się martwię czy wytrzymam w tym bezruchu kilka godzin...bo chyba aviomarinu tez nie mozna łykąć:(((( Dajcie znać!
  2. T

    Imiona dla lipcowych maluszków

    Cześć Dziewczyny:)))) My myślimy o imieniu Julianek lub Kacperek dla chłopca, a dla dziewczynki Natalka lub Lilianka:)))
Wróć
Do góry