reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda lipcowych mam :)

reklama
Dziewczyny czy macie jakiś dobry patent by przetrwać kilkugodzinny (5h) lot samolotem...wyjeżdzam w piątek i trochę się martwię czy wytrzymam w tym bezruchu kilka godzin...bo chyba aviomarinu tez nie mozna łykąć:(((( Dajcie znać!
 
aniołek1986 fajna strona, jak tylko pokarze mi się brzuszek na pewno cos kupię ...

a mam pytanie odnośnie chodzenia do fryzjera i farbowania włosów w ciąży , jakie jest Wasze zdanie ?
 
ja w pierwszej ciąży farbowałam i nic mi nie było i w tej ciąży też już 2 razy farbowałam i wszystko w porządku :-)
 
Siwiutka, farbować można, ale w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, jednak farby mają swój specyficzny zapach, niektóre możne drażnić. W pierwszej ciąży farbowałam, od mega jasnego disco-blondu do ciemnego brązu itd, teraz też farbuję, ale bez szaleństw.
 
Ja teraz dopiero raz farbowałam na święta :D choć w lutym idę na roczek, więc coś trzeba z tymi kłakami zrobić, bo znowu mam odrosty:szok: :-D U mnie to jest tak, że sama sobie je "maluję" więc nie wdycham dodatkowo zapachów całodniowych z salonu fryzjerskiego :)


Dostałam mini kosmetyczkę, 3 próbki i ulotki z Musteli a nie przypominam sobie, żebym coś zamawiała :-D
 
reklama
Do góry