• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez wioketka9086

  1. W

    Brak oddychania . Pomocy

    Witam moja córeczka ma 2 i pól miesiaca urodziła sie wcześniej o 7 tygodni . Wszystko jest wporzadku oprócz jednego dziś na spacerze zaczęła sie dusić miała zatkany nosek i buzie . Zaczęła robic sie czerwona szeroko otwarte oczy i otwarta buzie nie wydawała żadnych dźwięków zaczęliśmy wkrapiac...
Wróć
Do góry