Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Przy poprzednich badaniach krew pobierana była z paluszka, teraz z żyły. Nie wiem czy to ma znaczenie. Mocz może uda się jutro ,bo dziś się nie udało zdobyć materiału do badania:)
POKAZYWALEM wyniki lekarzowi. Chyba od razu rzucilaby mu się w oczy anemia. A rzeczywiście moja Corcia jest blada. Może nigdy nie była mulatka ale jak oglądam zdjęć a gdy miała np 5 miesięcy była dużo bardziej "rumiana". Dodam że Mała cały czas jest na piersi .
Witam.
Moja 11 miesięczna Córka ma podwyższony poziom płytek krwi. Robiliśmy Jej badania 2-krotnie i niestety wynik podobny. W tej chwili nie jestem w stanie podać dokładnie ile, bo jest noc a nie mam przed sobą tych bada, ale o ile pamiętam norma to 450 a Ona ma około 700. Ppzostale wyniki w...
Obserwowałem dziś bacznie CÓRKĘ cały dzień. I doszedłem do wniosku że napina się i stęka z powodu zapaść. Przed cały dzień zrobiła jedna kupę (ma 17 dni) . I kilka razy miała delikatnie zabrudzenia pieluszke.
Jutro idę do pediatry. Macie jakieś doświadczenia z że wzdeciami i zaparciami u tak...
Nie płacze. Ale od tego prezenia - tak myślę - ma widoczne żylki na powiekach i co kilka dni popękane. Takie małe plamki czerwone. Albo na powiece albo w miejscu brwi. Wygląda to nieestetycznie.