reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Basiu crp w ciąży sprawdza się czy nie ma jakieś infekcji w organizmie co mogło by mieć zły wpływ na ciążę. Ja zrobiłam teraz ze względu na zalorzony pessar i będę to sprawdzać co jakiś czas
 
reklama
Basia
crp sprawdza się czy nie ma stanu zapalnego i infekcj organizmu o podłożu bakteryjnym grzybiczym wirusowym ale nie zawsze to się zgadza bo ja mam crp 0.2 a mam zapalenie dróg moczowych lekkie ale mam bo jak wzięłam tab to ból minął to chyba mam te zapalenie do lekarza mam w środę to zapytam
Crp jest od 0 do 5 u mnie w laboratorium to jest norma

Jadzia
Ja nie mam skurczy łydek i nigdy nie miałam może zrób sobie poziom magnezu może masz niedobór
Ja mam w normie
 
Vita jak hemoglobina nie jest ponizej 10 to jest jeszcze do zaakceptowania w ciąży.
Magnez biorę w Chela Mag B6 6 tabletek. Ale pewnie przejde na forte 2-3 tabletki bo pojde z torbami. I tak musze przez neta zamówić bo u nas w aptece 60tabl tego zwyklego ponad 30zl, a to starcza na 10dni. W aptece doz.pl o połowę taniej i tam zamówie, bo w Rzeszowie mamy taką apteke a do niej dostawa jest gratis.

Jadzia nie mam kurczy łydek. Miałam w poprzedniej ciąży i przechodziło dopiero po kroplówce z Mg. Czasami też pomagała gorzka czekolada przed snem 2-3 kostki. To mi polecił gin.
Teraz objadam sie magnezem w takich ilościach że łydki są ok. Za to na pewno na początku ciąży miałam niedobór bo mi powieka skakała i wtedy sama zaczęłam brać magnez i przeszło.

Co do leków jeszcze to jak w ciąży z Zu trafiłam w 32 chyba tygodniu ze skurczami prawie pod 100 co 3 minuty to wyciszyli tylko hydroksyzyną i magnezem. A tak w ogóle to ja tego nie czułam, tylko wyszło na ktg. Położna była w szoku że ja sobie przy takich skurczach jak na wakacjach leżę.

Jestem w 26 tygodniu ciąży
 
Asia ja może tez bym pojechała gdyby nie ciąża tylko ze ja z Pomorza to dobry kawał mam.
Może za 3 lata do Panamy pojadę hehe
Ja zaraz idę się kąpać bo wczoraj mi się nie chciało.
U mnie pogoda pochmurna ale nie pada
Byłaś dzisiaj u lekarza no chyba ty miałaś dzisiaj wizytę i co tam Ci mówił
 
U mnie słońce duszno moje dzieci z mężem dopiero wracają z ŁODZI. Ziemniaczek jutro idę do lekarza ehh nie będzie to łatwa rozmowa zobaczymy w jakiej atmosferze przebiegnie wizyty. Dzisiaj coś dzidziuś taki spokojny delikatny i oczywiście się martwię
 
Dziewczyny ja nie pamiętam czy pytałam a na necie nic nie mogę znaleźć ..czy jest jakieś jedno prawidłowe ułożenie pośladków,rak przy tym mierzeniu szyjki ?

jestem w 26tyg
 
reklama
Hej Iza jak samopoczucie. Ja nie układałam jakoś specjalnie rąk czy pośladków przy mierzenia szyjki normalnie leżałam na plecach z lekko podpiętymi nogami ręce obok siebie i tyle
 
Do góry