reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ziemniaczek, u mnie cały czas ciśnienie 90/60 i przy każdej wizycie się śmieje żeby nie mierzyć bo się nie zmienia. Na początku ciąży miałam przez to zawroty głowy i mdłości straszne ale później organizm sie przyzwyczaił i już jest dobrze.
 
reklama
Ziemniaczek piłam ten sok z burakówjest ok ale średnio smakuje ja od 1,5 MC pije zakwas z buraków nawet mi smakuje mój syn też pije
 
Izza życzę Ci żebyś miała tak jak ja i żeby szyjka była bez zmian, lekarzem się nie martw tylko idź jak Cię coś niepokoi, w końcu chodzi o Twoje Maleństwo, a lekarz to tylko lekarz, zapomni.
Mi doszły takie bóle jak na okres, może nie bóle, ale takie nieprzyjemne uczucie. Miałam tak przedwczoraj i dzis znów się pojawiło więc może już niedługo i na mnie przyjdzie pora
 
Ziemniaczku wrzucaj do soków natkę pietruszki, soki, do zblendowanego banana/ syna długo próbowałam wyprowadzić z anemii rożnymi specyfikami a to nam
Pomogło w miesiąc .

Iza ja tak miałam w zeszłej ciazy ciagle kłucia twardy brzuch mimo nosp magnezow a szyjka cały czas ładna długa i zamknięta nawet w dniu porodu miała 2cm:)




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Hej hej,
Jestem zaskoczona tymi sokami z burakow. Ale moze rzeczywiscie poszukajcie jednodniowych lepszych jakis albo same gotujcie sobie buraczki i pijcie takie barszczyki czyste :) az sama zachcialam taki w kubku domowy wypic !!
Co do szwu zdam relacje ze zdjeciu szwu na pewno. Dzis sie jeszcze dowiedzialam,ze moja doula tego samego dnia jest z inna dziewczyna na wywolywaniu porodu, bo jest juz po terminie. Oh..... Jak mi sie zacznie to niestety tamta ma pierwszenstwo :( i bede rodzic sama ?? Oh bardzo sie tego boje.

Zaden lekarz nie odstawil mi jeszcze lekow ale ja z premedytacja w takim ukldzie dalej lykam zeby tylko sie nie zaczelo. Termin na 12 paz.

Kochane, powiedzcie mi co powinnam zjesc w ten dzien jakby sie jednak zaczelo po zdjeciu? Czy zrobic sobie lewatywe w domu sama przed wizyta w szpitalu ?
 
Cześć nie będę pisać do każdej z osobna napisze ogółem do wszystkich
Wiem że pokrzywa dobrze działa i piłam ją zawsze teraz jakoś od 2 miesięcy nie pije bo jakoś mi się nie chce.
Teraz będę pić buraki z tą natka co emka pisala i zobaczymy jak to wyjdzie.
A te klucia i twardość brzucha to chyba normalne jak widzę każdy typ ma i jest dobrze nic złego się nie dzieje
 
Cowisnia
Nie mam pojęcia co robić po zdjęciu szwu ja w 1 ciąży nie miałam lewatywy nikt nic nie mówił i narobilam przy porodzie niestety przy parciu.
Teraz jak pójdę to zapytam co z tą lewatywa bo nie chce żeby sytuacja się powtórzyła wstyd na maksa mimo porodowych bólów.
A co do jedzenia to lekarz napewno ci powie czy masz jeść czy nie.
Ja mam ciśnienie zawsze te same 100/60 a w szpitalu rano miałam 70/50
 
reklama
To moze zrobie we wtorek w domu sama bo ostatnio znow zaparcia mnie mecza. Kupilam zestaw w aptece, maz bedzie czuwal jak cos. Jutro moze jakos bardzo lekko zjem i we wtorek tez. Ziemniaczku, wlasnie rozmawialam z kolezanka ktora miala zdejmowany szew w 37 tyg, mowi ze bolesnie ale krotko ten szew zdejmuja. I zostala odeslana do domu po ktg. Urodzila dzien po terminie.wiec troche jeszcze pochodzila.
 
Do góry