reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Mickey też mi się podoba Twõj Awatar:) przyjdzie dzień że będziesz cieszyć się z takiego dzidziolka!!:)
Ovli jak plamisz to lutka jedna troche mało!!
Kwiatuszek gratuluje synusia!!
Agnieszka gratulacje i dużo zdrówka dla Was!! :)
Strawbelka Antoś bardzo ładne imię tylko teraz dosyć popularne. U mojego Przemka jest w klasie 2 a w przedszkolu było 4! I jest rodzeństwo: Kejsi i Brajan (taka pisownia!!):(-biedne te dzieci:(

Też jestem przerażona dziewczyny tym co chcą nam zafundować nasi rządzący!! Ale można się było tego spodziewać!!!

A ja jestem cała obolała, boli mnie brzuch, cyce i czuje się jakbym miała za chwilę eksplodować i czekam na wstręciuche-kolejny cykl do bani:( :( :(
Edit: któraś pisała albo coś źle przeczytałam: inofem obniża tsh!!??
Avitko ja pisałam o inofemie ale żadna z dziewczynyn mi nie odpowiedziała tsh robione w poniedziałek 4 w piątek powtórka bo w poniedziałek endokrynolog i bralam od poniedziałku inofem tsh 2,28 jeśli dobrze zapamiętałam także myślę ze to inofem bo czytam na necie jak tu nikt nie odpowiedział i na innym forum dziewczyny mówiły ze zbily sobie tsh do 1
 
reklama
Marzycielka81 prywatnie
Bea25ta dziękuję
Fondie dziękuję za szczegółowe opisanie wizyty. Zobaczę czy nam badania zrobią, kataru nie mam tylko bóle kostno-stawowe i lekki ból gardła jak wezmę gripex to mija. Brałam gripex raz dziennie i raz na jakiś czas strepsils.
Dziewczyny o co chodzi z tą przegrody jak ją zdiagnozować usg?
Może okazać się że przy moich dodatnich Ana 1 i 2 nie będę mogła być szczepiona
nie mam też zrobionych Ana 3 . Czasami mnie to wszystko przerasta do tego nie wiadomo jaki wpływ na to wszystko ma mutacja. No i wiek .
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj w Auchanie ojciec wołał synka o imieniu Kewin [emoji13]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Moj siostrzeniec ma na imie Kevin ale on we Wloszech mieszka a tam co drugi ma tak na imie [emoji18]

A niedawno slyszalam jak rodzice wolali swoja corke Paloma [emoji6]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
beri nie wygląda mi to na biocheniczna ale to moje zdanie....:)
ovil a moesz bete oznaczyć i speawdzic czy rośnie ?
bóle jak na okres miałam takie same w biochenicznej jak i na początku twj ciąży i zaczynały się takimi samymi plamieniami. w biochemicznej po 4dniach plamien przyszła @a tutaj po 2wlaczylam luteine. tylko oznacAlam bete ..w biochemicznej spadła i odatawilam leki a w tej wzrosła i prestalam plamic po zwiększeniu lutki. a ból jak na okres miewalam do chyba 8tc nawet. jakoś tak ...nawet z mocnymi bólami promienoujacymi na mięśnie ud. ale bez skurczył co najważniejsze aha dodam że miałam nawet już lekkie skurcze jak.plamilam dwa.dni na początku ciąży i nie robiłam testu myśląc że to @. powiem ci tak najwyraźniej wazystkos jest mzoliwe skoro w ciąży i kewawilam i plamilam ..trza speawdzic co i jak i działać. skoro przestalas plamic powinno być ok.
 
Porzeczka ja też biore inofem ale na moje tsh działa tylko euthyrox.Jak zmniejsze dawke zaraz jest wyższe:(
Beatka jakoś się nawet ostatnio trzymam ale kopniak od Ciebie zawsze się przyda;) histeroskopie miałam już i wyszła oki a teraz ginka od monitów chce mnie wziąć w listop. na laparo żeby sprawdzić drożność. Zobaczę co malina ze mną zrobi;)
Magda mnie przed pierwszym szczepieniem mówiły że przy infekcji trzeba odłożyć szczepienie. Zrobisz jak uważasz ale po co później domyślać się czy ta infekcja miała wpływ na jakiś wynik jeśli wyjdzie źle!! A ile masz lat?? Bo widze, że wiek też Cie dołuje tak jak mnie!!!:(
Ovli dobrze że nie plamisz, żeby Ci się udało:)

A z ciekawych imion to ostatnio koleżanka mojej siorki nazwała wyczekanego syna ... Hektor! Mówi do niego Hektoruś!!!powinien jej za pare lat wtłuc za to imię!!!!
 
Ostatnia edycja:
beri nie wygląda mi to na biocheniczna ale to moje zdanie....:)
ovil a moesz bete oznaczyć i speawdzic czy rośnie ?
bóle jak na okres miałam takie same w biochenicznej jak i na początku twj ciąży i zaczynały się takimi samymi plamieniami. w biochemicznej po 4dniach plamien przyszła @a tutaj po 2wlaczylam luteine. tylko oznacAlam bete ..w biochemicznej spadła i odatawilam leki a w tej wzrosła i prestalam plamic po zwiększeniu lutki. a ból jak na okres miewalam do chyba 8tc nawet. jakoś tak ...nawet z mocnymi bólami promienoujacymi na mięśnie ud. ale bez skurczył co najważniejsze aha dodam że miałam nawet już lekkie skurcze jak.plamilam dwa.dni na początku ciąży i nie robiłam testu myśląc że to @. powiem ci tak najwyraźniej wazystkos jest mzoliwe skoro w ciąży i kewawilam i plamilam ..trza speawdzic co i jak i działać. skoro przestalas plamic powinno być ok.
Dziekuje Fondie. Strasznie dziwne ze tak szybko dostalam okres, ale moze leki zmienily moj cykl. Albo zaczynam przekwitac;) Milej niedzieli :)
 
pięknie miałam sny wiecie jakie i wiwxie jak się skończyły i na boeliznie miałam odrobone krwi z brazem.....masakraaaaaaa
wlaczulam derektor ale puls znalazłam. jutto wizyta. eh ciągle coś
 
Bry ;)
Moj siostrzeniec ma na imie Kevin ale on we Wloszech mieszka a tam co drugi ma tak na imie [emoji18]

A niedawno slyszalam jak rodzice wolali swoja corke Paloma [emoji6]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz za granicą to podejrzewam, że Józek brzmi dziwnie ;)
Porzeczka ja też biore inofem ale na moje tsh działa tylko euthyrox.Jak zmniejsze dawke zaraz jest wyższe:(
Beatka jakoś się nawet ostatnio trzymam ale kopniak od Ciebie zawsze się przyda;) histeroskopie miałam już i wyszła oki a teraz ginka od monitów chce mnie wziąć w listop. na laparo żeby sprawdzić drożność. Zobaczę co malina ze mną zrobi;)
Magda mnie przed pierwszym szczepieniem mówiły że przy infekcji trzeba odłożyć szczepienie. Zrobisz jak uważasz ale po co później domyślać się czy ta infekcja miała wpływ na jakiś wynik jeśli wyjdzie źle!! A ile masz lat?? Bo widze, że wiek też Cie dołuje tak jak mnie!!!:(
Ovli dobrze że nie plamisz, żeby Ci się udało:)

A z ciekawych imion to ostatnio koleżanka mojej siorki nazwała wyczekanego syna ... Hektor! Mówi do niego Hektoruś!!!powinien jej za pare lat wtłuc za to imię!!!!
Hektor kojarzy mi się z psem znajomej [emoji23]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
pięknie miałam sny wiecie jakie i wiwxie jak się skończyły i na boeliznie miałam odrobone krwi z brazem.....masakraaaaaaa
wlaczulam derektor ale puls znalazłam. jutto wizyta. eh ciągle coś
Fondie
Jakie miałaś sny ?

Straw
U męża brata jest Antoś .
Jest taki śliczny jak z katalogu .

Mickey
Jak u ciebie??
Jak się czujesz??Wysłałam ci priv.

U nas dzisiaj słonecznie
Sexik z rana jak śmietana był .:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry