reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
witajcie musze sie pochwalić dzisiaj poraz kolejny zostałam ciocią:)....siostra urodziła dziewczynkę:) a co najlepsze druga siostra też w ciąży..... tylko ja taka jakaś owaka ze dzidzi brak:(
ale pocieszam się faktem ze właśnie dzis urodziła sie moja chrzesnica:) tak bede matka tylko ze chrzestną :) jutro jade do szpitala już sie nie mogę doczekać:) przepraszam ze tak nie na temat
 
Cikulinka bardzo fajne podejście. Ty się jeszcze doczekasz. Bardzo mi się podoba Twoja radość z przyjścia na świat "innych" dzieci.

U nas ok. Niewyspane niemiłosiernie. Ktg po pierwszym "wow" to męczarnia. Zwłaszcza, że pasożyt nadal ma adhd i uwielbia się popisywać. Zaraz po podłączeniu zaczyna takie harce, że łóżko chodzi. Obchód koło 9. Nie wiem jeszcze jak z kolorami, ale kurcze pobolewa:/

A jak tam świeże fasolki bo się mało chwalicie? Poza Kamisią żadna nie ma objawów?
A oczekujące jakieś skrystalizowane choć trochę plany i przekonania, że utrzymacie trend?:)
 
Mnie dzisiaj korciło z rana zrobić trzecia betę, bo objawów jak zwykle zero,coś tam leciuteńko zaczynają cyce pobolewać ale to ze dwa razy dziennie ale dałam sobie na luz [emoji4] jeszcze troszkę ponad tydzień i idę na wizytę [emoji3]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Vadera uufff... tylko wstałam od razu zaglądam. dobrze że same dobre wieści :)

cikulinka bardzo podziwiam Twoje podejście. można by rzec że jestem z ciebie dumna. bądź dzielna. miłego tulenia chrześnicy.

Beti mądra kobieto :) buziaki

dobrego dnia dla wszytskich:biggrin2:
 
witajcie musze sie pochwalić dzisiaj poraz kolejny zostałam ciocią:)....siostra urodziła dziewczynkę:) a co najlepsze druga siostra też w ciąży..... tylko ja taka jakaś owaka ze dzidzi brak:(
ale pocieszam się faktem ze właśnie dzis urodziła sie moja chrzesnica:) tak bede matka tylko ze chrzestną :) jutro jade do szpitala już sie nie mogę doczekać:) przepraszam ze tak nie na temat
Nie przejmuj się, u mnie podobna sytuacja... Brat 3 lata młodszy ode mnie ma trzyletnie bliźnięta i trzecie dziecko w drodze (nieplanowane)... i pytam się! Gdzie tu jest sprawiedliwość?!?!?!
A ja do szpitala na inseminacje w przyszłym tygodniu :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas ok. Niewyspane niemiłosiernie. Ktg po pierwszym "wow" to męczarnia. Zwłaszcza, że pasożyt nadal ma adhd i uwielbia się popisywać. Zaraz po podłączeniu zaczyna takie harce, że łóżko chodzi. Obchód koło 9. Nie wiem jeszcze jak z kolorami, ale kurcze pobolewa:/

A jak tam świeże fasolki bo się mało chwalicie? Poza Kamisią żadna nie ma objawów?
A oczekujące jakieś skrystalizowane choć trochę plany i przekonania, że utrzymacie trend?:)

Vadera, dobrze ze pasożyt harcuje :):)

Ja dochodzę do siebie po laparo, wyleguje sie w łóżeczku z mężem ktory jest po operacji prostowania przegrody i tak sobie dogorywamy, mając symulacje starości :D
Ciekawa jestem kiedy przyjdzie @ po laparo, czy jakos normalnie? Temperatury nie mam progesteronowej, wiec oby sie cykl nie rozwlekl.. Jak było u was? Ja miałam zabieg chyba idealnie w owulke.
A w listopadzie zwalniają sie 2 brzuszki takze czyham na jednego ;)
 
Do góry