reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny, mam pytanie, bo zapomniałam dopytać lekarza. Czy Acard odstawiamy stopniowo, czyli jedną tabletkę co drugi dzień, czy można odstawić z dnia na dzień?

@lamia, super bryka się szykuje.

@kas, Ty wiesz, że ja trzymam kciuki.

@fondie, super, że za miesiąc będziesz już tulić malutką!

Ogóle brzuszek mam mały jak na ten tydzień ciąży i kolejną ciążę. Największy miałam z najstarszym i wagę też największą. Z młodszym była już dieta cukrzycowa a tu metka a teraz dieta. Na szczęście cukry udaje się trzymać w ryzach. Byłam w poniedziałek na Oddziale popytać o te cukry i insulina nie jest wymagana.
W poniedziałek ostatnie prenatalne i zobaczymy ile klusek przytył.

Cały czas trzymam kciuki za Staraczki, w szczególności dwie Beatki i wierzę, że niebawem i one zaświecą na forum dwoma krechami. Kibicuje też wszystkim brzuchatkom, zarówno tym większym, jak i mniejszym. A za diagnozujące trzymam kciuki za trafną i szybką diagnozę. [emoji2]

 
reklama
@shooa, a ty się szczepisz? Bo wiem, ze na zelaznym juz próbowalas, prawda? Czy cos pomieszalam? Ja dwie pierwsze ciąże miałam w ogole bez lekow.
Kas, tak szczepię się. W poniedziałek mam drugie i oby ostatnie szczepienie. Miałam kilka transferów ładnych blastek na żelaznym zestawie, intralipidzie i innych cudach ale albo nic albo beta lekko drgnęła i dupa. Szczepienia to niestety moja ostatnia nadzieja.
 
dziewczyny, które się szczepiły, każda z Was ma zalecone doszczepienie w ew. ciązy??? i na który ew. tydzień macie zelecone?
 
@mała79 ja mam zalecone szczepienia w ciąży zaraz po teście pozytywnym w 12 tygodniu i może w 20 malina to jeszcze rozważa na razie muszę zajść i dojść do tego etapu
 
reklama
Pozdrowienia ze SPA. Siedze i czekam na lozko. Jutro mam miec histeroskopie.

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom

Ja dzis jade do szpitala na wyznaczenie terminu histero...
Myslalam ze idzie sie i wychodzi tego samego dnia ☹️ czemu musialas byc dzien wczesniej?


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: w trakcie, ureaplasma, leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno cholina, ovarin

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry