reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Specjalnie dla forumowych ciotek. To dowód, że warto dążyć za marzeniem i nie zażać się niepowodzeniami. Że każdą z Was walcząca czeka taka nagroda.

Jest piękny takze dziewczyny walczymy :-)
Taki długi jestem [emoji12]

mhsv3e5ez4n46979.png
 
reklama
Witam! Postanowiłam dolaczyc- 3 niepowodzenia ciążowe 12.2011 09.2016 04.2017.
Wykluczony zespół antyfosfolipidowy, cykle w miare regularne
Muszę rozpocząć diagnostykę no na razie żadnych podejrzeń co może być przyczyną.
 
Specjalnie dla forumowych ciotek. To dowód, że warto dążyć za marzeniem i nie zażać się niepowodzeniami. Że każdą z Was walcząca czeka taka nagroda.

Zobacz załącznik 803592
Taki długi jestem [emoji12]

mhsv3e5ez4n46979.png

To jest niesamowite ze taki mały człowieczek siedzi i żyje w naszym brzuchu!!! Nigdy nie przestane sie tym dziwic !! To największy cud zycia!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie na które nikt mi do tej pory nie znalazł sensownej odpowiedzi może mi pomożecie?
Czy jest jakiś związek między późnym pozytywnym testem ciazowym ok 18 dni po owulacji a późniejszym utrzymaniem ciazy? Zawsze tak miałam a beta w 17 d po wynosiła 180.
Jak dotąd żaden lekarz nie widzi w tym nic specjalnego
 
Mam pytanie na które nikt mi do tej pory nie znalazł sensownej odpowiedzi może mi pomożecie?
Czy jest jakiś związek między późnym pozytywnym testem ciazowym ok 18 dni po owulacji a późniejszym utrzymaniem ciazy? Zawsze tak miałam a beta w 17 d po wynosiła 180.
Jak dotąd żaden lekarz nie widzi w tym nic specjalnego
Oooo mam to samo spostrzeżenie, w pierwszej ciąży było wszystko książkowe, a w kolejnych była już niska beta...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Asia669 ja karmilam piersia a jak zasypiala to sciagalam pokarm i dawalam butelka tommeetippee tez musi sie pomeczyc zeby z niej jesc a bez niczego po powrocie do domu piers aha ona wazyla tylko 2500 i miala zoltaczke 10 dni bylysmy w szpitalu sprobuj i powodzenia:):)
 
Witaj Iveo. Na początek proponuję znalezc dobrego lekarza. Moj wczesniejszy tez nie widzial nic dziwnego w becie 186 ponad 20 dni po owu... W tej ciazy (na lekach) taką betę mialam 12 dni po owu i pięknie rosła. W poprzednich ciazach testy tez mi dlugo nie wychodzily, a teraz mialam juz kreskę 10 dni po owulacji. W jakich tygodniach mialas poronienia? Napisz nam coś więcej.

Też mam pytanie. Dzisiaj mam wg usg 12t5d. Konczą mi się pomału metyle. Myslalam o tym, zeby okolo 14tc odstawic je i przejsc na femibion natal 2 (zalezy mi zeby miec tez kwasdha). Czy to dobry pomysl?
 
reklama
Witaj Iveo. Na początek proponuję znalezc dobrego lekarza. Moj wczesniejszy tez nie widzial nic dziwnego w becie 186 ponad 20 dni po owu... W tej ciazy (na lekach) taką betę mialam 12 dni po owu i pięknie rosła. W poprzednich ciazach testy tez mi dlugo nie wychodzily, a teraz mialam juz kreskę 10 dni po owulacji. W jakich tygodniach mialas poronienia? Napisz nam coś więcej.

Też mam pytanie. Dzisiaj mam wg usg 12t5d. Konczą mi się pomału metyle. Myslalam o tym, zeby okolo 14tc odstawic je i przejsc na femibion natal 2 (zalezy mi zeby miec tez kwasdha). Czy to dobry pomysl?
kas90 ja biorę cały czas metyle a oprócz tego mamadha Premium plus od poczatku ciąży a właściwie jeszcze przed :-*
 
Do góry