reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Porzeczka gina mam 8 maja. Tez czytalam ze to niby nic ale wiesz, diabel tkwi pewnie w jakims jednym wyrazie [emoji48]
Roxie trzymam kciuki za histero [emoji6]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja sie doszczepialam 3 tyg temu mezowi wyszly badania musial powtorzyc koszt ok 300zl wyslalismy meilem tydzien temu bylismy spr mlr bo takie byly zalecenia od Maliny
 
@nafoczka masz ostrzeżenie, napisałaś posta pod postem [emoji23][emoji23][emoji23]

@ovli22 jak dla mnie to ciut za wysokie, ale może niech się inne dziewczyny wypowiedzą

@Kwiatuszekk23 piękne te Twoje dzieciaczki, a Ty młodziutka jak ich siostra :)

@Porzeczka1234 wynik przyjdzie na maila jakoś po długim weekendzie majowym ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Tak wiem i jak zacznie się starać mam zwiększyć dawkę . Za 2 miesiące mam kolejne badania , Wiec zobaczymy czy wzrasta to tsh .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bylam dzis na usg. Wg om to dzis 7+4 serduszka nie bylo zarodka tez nigdzie nie znalezlismy. Mam poczekac tydzien ale wiemy co to znaczy. Dziekuje za kciuki i wsparcie. Nie pocieszajcie mnie bedzie mniej bolalo.Wiem co mnie czeka i sie dalej nie poddaje.
 
Bylam dzis na usg. Wg om to dzis 7+4 serduszka nie bylo zarodka tez nigdzie nie znalezlismy. Mam poczekac tydzien ale wiemy co to znaczy. Dziekuje za kciuki i wsparcie. Nie pocieszajcie mnie bedzie mniej bolalo.Wiem co mnie czeka i sie dalej nie poddaje.
Bardzo mi przykro dopiero co byłam w podobnej sytuacji.
Myślę że najważniejsze dla nas jest teraz poszukiwanie przyczyny dlaczego tak się dzieje.
 
reklama
Bylam dzis na usg. Wg om to dzis 7+4 serduszka nie bylo zarodka tez nigdzie nie znalezlismy. Mam poczekac tydzien ale wiemy co to znaczy. Dziekuje za kciuki i wsparcie. Nie pocieszajcie mnie bedzie mniej bolalo.Wiem co mnie czeka i sie dalej nie poddaje.
Tulę [emoji173]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry