reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieimmunologiczny Obrzęk Płodu Oraz Chore Serduszko.

Women23 przeczytałam Twoją historię,Bardzo Cię podziwiam!!!:shocked2:, Jesteś bardzo dzielna, i masz racje mamy się nami opiekują!!!.Twoja ma opiekę nad Twoim jeszcze nie narodzonym synkiem:tak:

Buziaczki i na pewno wszystko dobrze się skończy :-)

Ilka widzę ze dotarłas i tu.Dziekuje bardzo za miłe słowa.Buziak:-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny,

ja jestem w 13 tygodniu ciąży i 3 dni temu dowiedziałam się, że moje maleństwo ma uogólniony obrzęk ciała. Za 4 dni idę do szpitala, lekarz nie dał mi żadnej nadziei, mój tato jest ginekologiem i też poradził mi przygotowywać się na najgorsze. Bez przerwy mam nadzieję... mimo wszystko. Co ja mam robić?
 
Madziarenko witaj kochana. Tak bardzooo tulę Cię do serduszka. Nie umiem Ci pomóc. Nie słyszałam o takim przypadku jak Twój. Nie chcę Cię oszkiwać i mówić że wszystko będzie OK jeśli nawet Twój tata tak powiedział :-(. Zapraszam Cię do nas dziewczynek na wątek główny "ciąża po poronieniu" jest nas tam więcej. Może któraś z dziewczynek słyszała o podobnym przypadku jak Twój.Kochana tak bardzo mi przykro. Nie wiem.. naprawdę nie wiem co Ci napisać bo cokolwiek napiszę i tak nic nie ukoi Twojego bólu i strachu.
Przytulam.
 
witajcie mamy,
te co tu zaglądają przeżywają pewnie koszmar, jestem przykładem, że wszystko może być ok. jak pisałam wcześniej mojemu dziecku nie dawano szans przeżycia. 6 cm-wy obrzęk płodubył wyrokiem. już wtedy czułam ruchy, bo dziecko było tak obrzęknięte. lekarz zaordynował amniopunkcję (2 razy mnie kuli, bo nie mogli przebić się do płynu). dzwoniłam 3 razy prosząc o wynik... po 3 tygodniach dowiedziałam się, że hodowla mojego płynu nie udała się!! 1%-2% hodowli nie udaje się, to się nazywa nieszczęście. no ale dzidzia wierciła się coraz bardziej, po 5 dniach od tej informacji poszłam do prowadzacego mnie dr Puacza(Poznań) na wizytę. usg... i dziecko zdrowe, zero obrzęku, rozwija się prawidłowo, zwalczyło infekcję jako jedno z niewielu przypadków zaatakowania przez parwowirusa (najprawdopodobniej). czekam na następną wizytę.
 
madziarenko-witaj ja jestem tez z poznania
a moze skonsultuj to z innym lekarzem???
ja chyba w ciazy bede latac do dwóch zeby miec pewnosc, ciesze sie ze problem rozwiazany:-0 a gdzie zamierzasz rodzic??
 
Ostatnia edycja:
oj nie zadnych konsultacji wiecej, mam ojca ginekologa i przyjaciela rodziny docenta z Centrum Matki Polki w Lodzi. I tak w wiekszosci staram sie nic im nie opowiadac, bo kazdy jest najmadrzejszy i wie najlepiej, tylko mi zamet wprowadzaja. Chodze w Poznaniu do dr Puacza i rodzic bede tak jak z pierwszym dzieckiem na Polnej. Byłam bardzo zadowolona z opieki w tym szpitalu.
 
reklama
reklama
Do góry